گامهای بلند امارات و کویت به سوی ایران مشوق قوی برای ریاض است

گامهای بلند امارات و کویت به سوی ایران مشوق قوی برای ریاض است 2222 مشاهده

الشوبکی گفت:نگرش و رویکردی مبنی بر لزوم ازسرگیری روابط با ایران نزد کشورهایی همانند امارات که کانال های ارتباطی دارد و آماده اعزام سفیر است و همچنین کویت که این اقدام را انجام داد وجود دارد.
«جهاد تبیین» عرصه هویت بخشی بانوان است

«جهاد تبیین» عرصه هویت بخشی بانوان است 2323 مشاهده

نشست کارشناسان امور بانوان ادارات کل تبلیغات اسلامی سراسر کشور، با حضور عاطفه سعیدی‌نژاد، مدیرکل امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی در این اداره کل برگزار شد.
انتقال دانش و پیشینه تاریخی آن

انتقال دانش و پیشینه تاریخی آن 9494 مشاهده

نخستین سخنران مراسم شانزدهمین همایش سالانه اساتید و دانشجویان ایرانی خارج از کشور، جناب حجت الاسلام و المسلمین سید محمد مرتضوی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور دانشجویان ایرانی خارج از کشور بودند. ایشان ضمن خوشامدگویی به مدعوین و معرفی دبیر علمی همایش، به نحوه کلی برگزاری اشاره کردند. رئیس دبیرخانه نهاد، در ادامه و با توجه به عنوان همایش که «انتقال دانش؛ فرصت‌ها و چالش‌ها» بود، به موضوع انتقال دانش و پیشینه تاریخی آن و بحث بومی سازی علوم انتقالی در گذشته و حال، و مقایسه نوع برخورد اروپاییان و مسلمانان با علوم انتقال¬یافته پرداختند و به جریان گفتمان‌سازی در عرصه‌های مختلف در کشورمان اشاره کردند. آن چه در ادامه آمده، مشروح سخنان حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمد مرتضوی در افتتاحیه همایش شانزدهم است.
کاهش هزینه کاشفان معدن

کاهش هزینه کاشفان معدن 8989 مشاهده

محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق به ارائه روشی شدند که منجر به کاهش ۸۰درصدی هزینه‌های اکتشافی معادن می­‌شود.
امتیازهای زندگی مینیمالیستی

امتیازهای زندگی مینیمالیستی 143143 مشاهده

زندگی مینیمالیستی، سبکی جدید و البته متفاوت از زندگی می باشد که با تغییر دادن سبک زندگی خود به زندگی مینیمالیستی، قطعا فوایدی برای شما خواهد داشت.
ورود دلال ها به نظام دانشگاهی

ورود دلال ها به نظام دانشگاهی 146146 مشاهده

اسماعیل امینی مدرس دانشگاه و شاعر با انتقاد از سلطۀ بخش اداری بر بخش علمی در دانشگاه‌ها، از مقاله‌هایی که با پوشال پر می‌شوند می‌گوید و باور دارد دادوستدهای بازاری و دلالی‌ها وارد نظام دانشگاهی شده است.
وضعیت بازار سرمایه

وضعیت بازار سرمایه 476476 مشاهده

آخرین تحولات مربوط به بازار سرمایه در جلسه ستاد اقتصادی دولت مورد بررسی قرار گرفت و تصمیماتی در راستای ثبات‌بخشی و بهبود روند این بازار اتخاذ شد.
قابل توجه اونایی که سر کلاس میگفتن کوووو تا آخر ترم : الان رسیدیم به همون “کوووو” ، پیاده بشید و از مناظر لدت ببرید !

قابل توجه اونایی که سر کلاس میگفتن کوووو تا آخر ترم : الان رسیدیم به همون “کوووو” ، پیاده بشید و از مناظر لدت ببرید ! 292292 مشاهده

سوال امتحان سوالاتی هستش که اگه بخونی از اون توی امتحان نمیاد و قسمت هایي از کتاب توی امتحان میاد که تو وقت نکردی بخونی.